Listopad 2011

Sebemrskačství - a k tomu oprávněné

30. listopadu 2011 v 17:49 | Your Tina |  Short highlights
Asi jsem minulý čtvrtek udělala jednu obrovskou chybu… vlastně jsem ji udělala už dřív, ale ona se promítla až teď. Ale nebudu rozvádět detaily. Vzývám teď tu entitu nad námi, ať si říká Bůh nebo Strážný Anděl, ať je to nehmatatelná vyšší entita - prosím na kolenou, vytáhni mě z téhle kaše a budu ti vděčná nadosmrti. Mluvila jsem s tebou už v duchu - a ty tu jsi mnoho tisíciletí, takže znáš i mě i můj život - a víš, že jsem v jádru hodný člověk. Jsem jen marnivá, sobecká a sebestředná - a tím jsem byla zaslepená L Už nikdy nechci udělat podobnou chybu, už několik dní se tím hluboce trápím. Prosím, pomoz mi, já nejsem zlá. Celý život jsem outsider, jen občas toužím být zajímavá, obletovaná, oblíbená, středem pozornosti. Frajerka jsem jen navenek, jinak jsem prostě posera. Pokud mi pomůžeš, slibuju, že na tebe budu často myslet (ne jako dosud), že se budu snažit být lepší člověk (ne ten rebel bez příčiny), že budu dobrou manželkou a jednou i matkou… A že nebudu ubližovat ani své mamince ani lidem kolem sebe - udělám co nejvíc to půjde, abych mohla být lepší. Ti lidé mi věří a mají mě rádi a já je taky. Nechci je zklamat, nechci je ranit, je mi to upřímně líto. Prosím tě, ty tam nahoře na nebi - vytáhni mě z tohoto průšvihu - a já slibuji, že budu lepší, že se k tobě budu obracet víc a věřit víc. Děkuju….. tvoje smutná Tina s natlučenou pusou :-/

The same day...

29. listopadu 2011 v 11:02 | Your Tina
Dnes už jsem sežrala - Jogurt Jogobella light jahoda a meruňka L jako by mi nestačil jeden? Napravíme!
Jablko - velký jak prase L
Jsem vzteklá. Samý sacharidy :-/ Nevím, co budu jíst večer - naštěstí je M. většinu času jedno, jestli něco jím, bohatě ho uspokojí, když mu řeknu, že jsem jedla v práci nebo že nemám hlad. Sám jídlu moc nedá - s ním by to mělo jít dokonale! Jen doufám, že to neposeru já. A to dušené kuřecí prso od tchýně, co jsem se včera vymluvila, že jsem po večeři, už konečně vyhodím - samozřejmě mi to nabalila s sebou. Blivajz nechutnej.

First Note

29. listopadu 2011 v 11:01 | Your Tina |  Me and my life
Nasraná… nasraná, že jsem zatím efektivně hubla jen s anorektiky. Ale proč bych to neměla dokázat i tak???? Jsem fakt takový máslo? Ba ne, zhubla jsem vlastně, těch prvních cca 20 kilo jsem zvládla bez prášků…. Tak vida, jak jsem dobrá!!! A jsem chytrá a silná a dovedu to zas. Ještě víc. CHCI mít prostě pod 60. Aspoň 58, prosím…. Chci být hubená a lehká jako motýlek. Nepotřebuju žrát. Nepotřebuju žrát na Vánoce a chodit s kolegama na obědy a s manželem na večeře. Je to moje tělo! Bohužel se taky bojím, že selžu. Nechci selhat znova… nesmím to ani připustit a musím odehnat i ten blbej pud sebezáchovy. Seru na to, že se má hubnout zdravě, dám to!!! I za cenu toho, že se mi bude motat hlava a že mě moje okolí bude sledovat a vydírat. I za cenu zdravotních rizik. V létě 2012 chci chodit v mini kraťáskách a nemuset se stydět za ty svý nechutný stehna.
A proč to píšu? Třeba to někdy někde zveřejním. Třeba to mně samotné bude připadat užitečné - třeba ve chvílích, kdy se mi bude chtít polevit a vzdát to. Jsem tvrdě a vážně rozhodnutá, že budu pro ana. Chci být hubená za jakoukoli cenu. Chci být klidně i nemocná - aby se o mě všichni báli. Chci být středem pozornosti, tak jako jsem nikdy nebyla. Dnes už je mi jedno, že lidi kašlou na moje narozeninové oslavy a volají mi míň, než bych si přála. Ještě se ze mě jednou poserou.

Věk:28
Váha: 63
Výška: 172
Touha: 56 (and less)

Vdaná a vlastně šťastná. Ale ne dost hubená.