End of the week...

3. prosince 2011 v 14:43 | Your Tina
... tired, completely exhausted.... full of thoughts.... but still - quite happy...

Včera jsme měli v práci vánoční večírek - s rautem. Jsem pyšná na to, že jsem dokázala konzumovat jenom přílohovou dušenou zeleninu a plátky syrové okurky :-) (Jo, stejně jsem si to vyčetla.... nechápu, že si vyčtu i to, co není škodlivé). Už když nesu vidličku k ústům.... i kdyby na ní byl plátek okurky, nějaký vnitřní hlas tvrdí "nežer to, budeš tlustá, jsi slabá, nemáš vůli, nezvládneš to, zase to posereš".... a zlověstně se řehoní, když to opravdu udělám, když to fakt sním.


A většinou bohužel něco sním... protože při množství aktivit, co mám.... bohužel padám na držku, když nic nejím. Včera jsem měla jenom samou zeleninu a ovoce.... a když jsem z večírku šla ještě na párty za M., v pět ráno jsem byla tak slabá, že jsem si skoro ani sama nesvlíkla šaty. (Mimo jiné ty šaty každý obdivoval - malé černé na ramínka, s kamínky kolem výstřihu - lichotilo mi, že kolegové čumí po mně víc než po jiných holkách - ale na druhou stranu je mi to fakt úplně jedno, protože mám M.) Probudila mě v poledne vrtačka od sousedů :-O - a ještě bych spala. M. se oblíkl a vyrazil do Alberta, nakoupit mi cottage sýry a ovoce - naznal, že do mě jen tak nic jinýho nedostane. (Přičemž sám měl akorát jahodovej kefír - fakt jsem ráda, že i můj muž se s tím jídlem moc nesere.) Oběma nám uvařil zeleninový rizoto bez tuku - se sojovkou - a vzhledem k tomu, že budu mít OPĚT dlouhou noc, jsem neměla ani sílu říct ne. Protože si přijdu, jak kdybych byla v posledním tažení. A vím, že Ana mě už zase štípe do boku a nadává, že jsem padavka, co pokaždý selže. Ten kolotoč bude asi zase zpátky. Ale mně to nevadí....
 


Komentáře

1 thinlucy thinlucy | Web | 3. prosince 2011 v 20:09 | Reagovat

Je fajn, že tě manžel nenutí do jídla...můj přítel jí taky minimálně, ale přesto mi do toho co jím občas kecá.V těch šatech si musela být úžasná :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama