Kde je sníh, krucinál? Kde je jako chyba?!

13. prosince 2011 v 17:26 | Your Tina
V poledne jsme s kolegyní řešily nakupování Vánočních dekorací do bytu.... a mně došlo, že už vlastně budou za chviličku - a já tu slavnostní náladu ještě nemám :-/ A proč - protože tohle není žádná správná zima. Tohle je nuda nuda, šeď šeď, nevlídno a hnus. A kor v Praze, pod nánosem smogu.


Těším se, až si večer skáknu do fitka, ale náladu mi trochu kazí předpoklad, že večer tam klasicky bude plno. Navíc budu opět sama doma, neboť M. jde vytvářet hodnoty. Tenhle týden se budeme celou dobu míjet - je mi z toho trochu smutno, ještě, že tam mám aspoň tu kočku. Včera mi dorazil nový notebook - je menší než ten předchozí, ale je daleko výkonnější. M. strávil celou noc tím, že ho instaloval. Když jsem šla do práce, byl ještě vzhůru a bylo na něm vidět, že má radost, jak kdyby ho dostal sám :-) A já se těším, jak si ho v pátek pěkně otestuju při hraní - i když sedm hodin v kuse, to bude úlet.... jsem na sebe zvědavá.

Hlavně to bude další party weekend a jsem zvědavá, jak to dlouho takhle vydržím.... zatím mě to tedy hodně baví. Únava střídaná euforií, trochou odpočinku, euforie z hladu, cigarety a kofein - já vím, není to zdravé, ale moc mě to baví. To jsem já. Stres, únava a insomnie, to mě dělá spokojenou.

Dnes jsme v práci seděli s pár kolegy na kafi v kuchyňce, kolegyně přinesla velikánskou pistáciovou čokoládu. A samozřejmě nebylo nic lepšího na práci, než půl hodiny řešit, proč si nechci vzít. Ne, prostě si NEVEZMU, potažmo jen proto, že se to někomu zdá divné. To já si to pak vyčítám, když to sním, to jen já pak brečím, když si oblíkám džíny přes ty svoje nechutný stehna. I když se to někomu nepozdává, prostě nebudu žrát jen proto, že si to společnost kolem přeje.

A je to skoro dnes a denně, někde jsme, někdo něco žere, a divnej je pokaždý ten, kdo nechce nic. Kurvadrát, co je komu do toho, že někdo něco nechce jíst? Je nutný to ještě dvě hodiny řešit? Ať se každej stará o sebe.

A docela se těším na tyhle předvánoční a vánoční konfrontace s lidma, co se budou divit, proč si nedám ani cukroví ani vánočku, ani kapra, ani salát, ani čokoládu, ani zkurvenej svařák. Já nepolevím, fakt ne. A ani se toho neobávám. Tůdle nůdle, třeba mě zabte, ale nebudu s váma žrát ty sračky. A jak tak čtu ty ostatní blogy - tak všichni řeší podobné problémy - jsou nuceni své zásady porušovat jenom proto, že rodina a přátelé nedovedou pochopit, že někdo může prostě nechtít cukroví a nechtít vepřo knedlo a nechtít buchty od babičky. Prokrista, proč to ti lidi nejsou schopni přijmout jako fakt? Vy, kdo dietaříte, fakt se držte, protože tohleto je peklo. Nedejte se, je to vaše tělo, kašlete na okolí, vy pak s těma špekama musíte žít!
 


Komentáře

1 Charlotte Charlotte | Web | 13. prosince 2011 v 17:41 | Reagovat

jo tež mi ten sníh chybí no..
no právě že nevím, u mě ty 4 kg moc možná nejsou..jim pravě že hodně -.- nesnáším to..

2 tinka-s tinka-s | Web | 13. prosince 2011 v 17:50 | Reagovat

[1]: to je jen o tom, jak se rozhodneš.... vždycky to je jen o tom...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama