Letos mě ten Silvestr nějak nebere....

31. prosince 2011 v 21:32 | Your Tina |  Short highlights
.... hlavně proto, že jsem ho pojala napůl zábavno/pracovně... Na co po dvacáté slavit totéž? Prostě se to omrzí, všechny ty oslavy jsou pořád stejné a Nový rok? Ten nejnudnější den z celého roku. Nikde nikdo, všechno zavřené, všem je zle. Za chvíli odcházím hrát a nejradši bych byla doma - protože mi fak není ještě zdaleka dobře. M. už je pryč a já jsem ve stresu, co se ještě posere, protože když jsem viděla tamní nefunkční techniku, je mi z toho úzko. Doufám, že tam přijdu, zapojím to, a bude to hrát. Pomalu bych se měla chystat, v deset mě nabere druhý DJ a pojedem.

Doteď jsem nebyla moc nervózní, prostě doufám, že se nic nepokazí a že si to užijí aspoň ti lidi, které to ještě nepřestalo bavit. V tom stresu jsem bohužel snědla půl pytlíku buráků (těch, jak si je člověk musí vyloupat), za neustálého nadávání hlasu v mé hlavě. Bohužel/bohudíky? - jsem tak nervózní, že si to nestíhám vyčítat. Doufám, že se to na mém těle nepodepíše. Nechci to teď řešit, nemám na to čas. Doufám, že vy si své silvestrovské oslavy užijete podle svého a přeji hodně štěstí do Nového roku :-)
 


Komentáře

1 Fat Princess Fat Princess | Web | 1. ledna 2012 v 20:40 | Reagovat

mě silvestr taky nebere.. proležela jsem ho s přítelem v posteli u filmů. žádná kalba.. a jsem za to ráda. aspoň mi je dneska dobře :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama