ill... and desperate :-((

9. ledna 2012 v 13:00 | Your Tina
Hm, tak je to tu, marný boj s tou zkurvenou chřipkou jsem prohrála :-( V pátek blbka blbá jsem i přesto, že mi bylo blbě, šla hrát... a ráno jsem byla tak slabá, že mě M. musel svlíkat, protože jsem sebou plácla do postele jak mrtvola, jen co jsem skopla boty. A za pár hodin pohotovost - protože jsem dokonale ztratila hlas. Takže jsem i téměř němá :-D Dneska už mi trochu zabraly antibiotika, takže jsem v sobě našla sílu vstát, a dát světu (internetu) vědět, že žiju. Ještě asi odpadnu do postele, ale slibuju, že si konečně prolezu vaše blogy - už mi moc chybíte!!!

Samozřejmě, že jsem si ohledně své nemoci vyslechla od mámy a od tchýně mraky pindů o tom, jak to mám z toho, jak se furt honím v tý posilovně a jak nežeru (cha, vždyť žeru... sice ne moc, ale žeru!), a jak vypadám jako smrtka a tohle a tamto... ale slova se mluví, voda teče... a M. je natolik zlatý, že je na mojí straně a vždycky je za tyhle kecy uzemní. A neustále mi říká, jak jsem krásná, i když vypadám fakt jak zombie - kdo by nevypadal, kdyby mu bylo jako je mně :-O

Ale můžete mi klidně věřit, že už mi z toho ležení hrabe. Nesnáším nemoci. Doufám, že z toho budu co nejdřív venku, kdosi ve mně si hrozně stěžuje, že nemůže jít do posilovny. A nechci být kvůli tomu protivná na svého muže, který si to rozhodně nezaslouží. Mám ideálního chlapa, fakt!

Myslete na maroda :-) snad to budu brzo zas já :-)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama